Meist

Tegeleme ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ning hulgimüügiga juba 1993. aastast alates. 

Julgeme öelda, et Decora on tavalisest parem ehituspood. Miks?

Leiame, et meie eelised on:

  • Tavalisest paremad kauplused. Erineme kindlasti sellega, millised meie kauplused välja näevad - madalamate lagedega ja tavapäraselt läbi kahe korruse, mis tekitab hubasema ja kodusema tunde.
  • Tavalisest parem teenindus. Kui külastad Decorat, siis on alati silmapiiril teenindaja, kellelt saad väärt nõu ja abi valiku tegemiseks. Ehitus- ja viimistlusmaterjalide valiku tegemine võib olla väga keeruline, kui ei puutu selle valdkonnaga igapäevaselt kokku. Sellepärast peame oluliseks pakkuda parimat teenindust oma kundedele.
  • Tavalisest paremad hinnad. Teeme pidevalt ülimalt häid allahindlusi, mis on ainuomased Decorale. Tavapärased on suured allahindlused vaipadele, valgustitele, seinakatetele, värvidele, aiakaupadele ja ka üldised allahindlused kogu kaubale. Hoia vaid silm peal meie tegemistel ja võidad palju!
  • Tavalisest paremad ehituskaubad, mis on hoolikalt igas piirkonnas välja valitud, et pakkuda klientidele parimaid võimalikke materjale parimate hindadega.
  • Tavalisest paremad vaibad, mille valik on väga lai, kvaliteetne ja pidevalt uuenev. Valime vaipu hoolega ja suure meeskonnaga, arvestades erinevaid maitseid ja hinnaklasse.
  • Tavalisest paremad tapeedid. Tapeetide kollektsioon uueneb meil igal aastal. Valiku tegemisega ei kiirusta me kunagi ja teeme seda põhjalikult, sest tähtis on olla kursis kõige uuemate trendidega ning teha valik, mis paneb igal kliendil silmad särama!
  • Tavalisest paremad valgustid. Valgusti maitse on igaühel väga erinev ja sellepärast oleme püüdnud arvestada nii soodsama ning lihtsama kui ka eksklusiivsema kunde soovidega. Valik uueneb pidevalt vastavalt trendidele ja nõudmistele.

Alustasime tegevust Tartust ja nüüd töötavad meie kauplused ka Pärnus, Võrus, Viljandis, Jõgeval, Põltsamaal, ja Tallinnas.

Põhikaupluste täienduseks oleme välja arendanud tiheda edasimüüjate võrgu, tänu millele saab meie kaupu osta igas Eestimaa paigas. Värskendame oma kaubavalikut pidevalt, et meie inimesed saaksid kaasas käia kogu Euroopa kiireltmuutuvate ehitus- ja sisustusmaterjalide trendidega.

Meie kauplustest võite leida kaupu Saksamaalt, Belgiast, Hispaaniast, Portugalist, Itaaliast, Soomest ja paljudest muudest maadest. Me suhtume missioonitundeliselt ka kodumaiste tootjate töösse. Nõnda on Eesti ehitus- ja sisustusmaterjalide valmistajate toodangu osakaal Decora kaubavalikus aasta-aastalt kasvanud.
 
Lisaks koos kundedega kodude, kontorite ja ühiskondlike ruumide kaunimaks muutmisele, toetame ka kogu ühiskonna hoolt vajavaid projekte.  Juba tegevust alustades olime veendunud, et ettevõtte arengu ja edu võtmeks on klientide rahulolu.

Me tunnustame oluliste partneritena mitte ainult suure, vaid ka väikese ehitus- ja viimistlusmaterjalide vajadusega kliente. See väljendub lisaks lugupidavale suhtumisele ka läbi aasta pakutavates soodustustes.

Väga tähtsaks peame klientide nõustamist. Meie eesmärk pole lihtsalt oma kaupa müüa, vaid pakkuda kliendile tema jaoks kõige sobivamaid lahendusi. Anname soovitusi nii materjalide valiku kui nende kõige otstarbekama kasutamise kohta remondi ja ehitustööde teostamisel.

Meeldivat koostööd soovides,
DECORA  meeskond

 
 

Kronoloogia

1993   Avasime esimese Decora kaupluse Tartus.

1995   Avasime kaupluse Pärnus.

1997   Klientide paremaks teenindamiseks avasime Tartu kaupluse suuremal müügipinnal.

1998   Pärnu kaupluse laiendamine.

2001   Pärnu kaupluse uuel müügipinnal - Lai 18.

2004   Kolisime Tartu kaupluse suurele, uuele pinnale aadressile Riia 128.

2006   Alustasime müügitegevust Decora kaubamärgi all Võrus, Lepa 2.

2007   Kaupluste paremaks teenindamiseks avasime Decora Logistikakeskuse Ülenurmel.

2008   Avasime täiesti uue kaupluse Viljandis, Leola 53, Home Gallery kaubanduskeskuses.

          Laiendasime Võru kauplust.

2011   Alustasime müügitegevust Decora kaubamärgi all Jõgeval (Puiestee tn 38) ja Põltsamaal (Viljandi mnt 2)

2015   Avasime uue kaupluse Viimsis - Viimsi Marketis, Randvere tee 9 (Viimsi kaupluse kolisime Mustamäe kauplusesse ümber 2017.a alguses)

2016   Avasime uue kaupluse Mustamäel - Laki 36! (Uus aadress Laki põik 4)

2020   Kolisime Pärnu kaupluse uuele pinnale, aadressil Suur-Jõe 57/1