Kuidas tellida?

  • Tutvu meie tootekataloogiga.
  • Kui oled leidnud endale sobiva toote, siis valige kogus ning vajutage nuppu "LISA OSTUKORVI".
  • Ostukorvis saad täita kõik vajaliku info.

1. Püsikliendi konto olemasolul logi ennast sisse või registreeru uue kliendina. Püsikliendina sisse logides on kogu tavahinnaga kaubad püsivalt -10% soodsamad. Samuti võid ostu sooritada külalisena.

2. Vali sobiv transpordiviis: kuller või väiksemate ja mittepurunevate esemete korral ka pakiautomaat. Pakume ka võimalust tulla kaubale ise järgi kõigisse Decora kauplustesse. Tutvu transporditingimustega Tarnetingimuste lehel. Vajuta "Edasi".

3. Täida vajalikud transpordiandmed. Püsikliendina saad need andmed edaspidisteks ostudeks salvestada ja hiljem muuta.

4. Vali sobiv makseviis: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Luminor või Kaardimakse (Visa/Mastercard). Ettevõtetele pakume ka arvega tasumist. Pakume ka Decora ja Liisi järelmaksu. Järelmaksu puhul suunatakse Teid automaatselt teenusepakkuja kodulehele.

5. Tutvu kindlasti ka oma õiguste ja kohustustega! "Olen lugenud ja nõustun üldtingimustega" ja "Nõustun isikuandmete töötlemisega" ja lisa linnuke lahtrisse.

6. Kui kõik on korrektne, siis vajuta "Esita tellimuse". Paari minuti jooksul saabub Sinu e-mailile ka tellimuse kinnitus ning Sinu tellimus läheb töösse.

7. Kauba kättesaamisega läheb enamasti 2-7 tööpäeva. Pikema tarne või tellitava kauba puhul võtame Sinuga ühendust. Tarneaeg võib pikeneda ka kampaaniate ajal.

8. Kui valisid kauplusesse järgi tulemise, oota palun kinnitust, et kaup on komplekteeritud! Kui valisid kauba kättesaamiseks kullerteenuse, helistab kuller eelnevalt ette (v.a äriklientidele). Kui tellisid kauba pakiautomaati, oota teavitust SMS-iga.

  • Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist kullerile, soovitab Decora.ee toote(d) üle kontrollida. Nähtavate vigastuste korral soovitab Decora.ee kaupa mitte vastu võtta. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend ja selle sisu terve.

Nii lihtne ja kiire see ongi!