Tootekood
4751016200088

Männikooremultš 30-60mm 50L

TOP toode
Hinda ja kommenteeri
Jämedate männikoortega multš sobib näiteks dekoratiivsete põõsaste ja okaspuude ümber. Tuleb meeles pidada, et jämedat multši tuleks panna paksema kihina, vastasel juhul tekivad suurte... Loe edasi
Hoiustatakse välitingimustes!
Laos
3,99 € / pakk 6,10 € / pakk
Säästad 2,11 € (-35%)
0,08 € = L

Jämedate männikoortega multš sobib näiteks dekoratiivsete põõsaste ja okaspuude ümber. Tuleb meeles pidada, et jämedat multši tuleks panna paksema kihina, vastasel juhul tekivad suurte koorekarpide vahel soovimatud lõhed ja augud, kuhu võib tekkida umbrohi. Seda tüüpi multš sobib ideaalselt mänguväljakule, aiateele või lihtsalt dekoratiivmaterjalina, mis toimib samaaegselt tugikihina.

 1. Septembri toimetused

  Septembri toimetused

  Sügisesed korralikud aiatööd aitavad kevadel säästa aega ja raha. Korralik koristamine, istutamine ja rohimine sügisel tasuvad ennast kevadel kindlasti ära. Viljad valmivad ja aed täitub erinevate värviliste taimedega. Decora Reklaamiosakond kaardistas aias tegutsemisalad ning tõi välja ülesanded, mis kindlasti tegemist tahavad.

  Loe edasi
  15.08.2019
 2. Elupuu hooldus

  Elupuu hooldus

  Elupuu on väga populaarne hekitaim ja aiakujunduselement. Kaunistab aeda ka talvel, jäädes kenasti roheliseks. Kahjuks ei suuda kõik taimed ikkagi meie oludes elus püsida. Kõige sagedasemad põhjused – loomulik vananemine või haigus. Kui sinagi märkad oma elupuul mõnd ebatavalist sümptomit siis ei tasu kohe muretseda, sest tegemist võib olla loomuliku vananemise või ajutise murega. Võimalik, et kevade saabudes suudab ta sellega ilusti ise toime tulla. Kui aga asjad tunduvad kahtlased, saad juba alanud haiguse levikut edukalt tõkestada. Vaatame koos üle mõned sümptomid, kuidas aru saada, kas sekkumine on vajalik või ei.

  Loe edasi
  30.04.2020
 3. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Männikooremultš 30-60mm 50L