Tootekood
4751016200040

Männikooremultš 7-30mm 50L

TOP toode
Hinda ja kommenteeri
See on kõige mitmekülgsem multš. Keskmisesuurusega muld on esteetiliselt atraktiivne, sest see koosneb eraldi ning kergesti eristatavast kuldpruunist koorest. Lisaks on see efektiivne: osakeste... Loe edasi
Hoiustatakse välitingimustes!
Laos
3,49 € / pakk 5,50 € / pakk
Säästad 2,01 € (-37%)
0,07 € = L

See on kõige mitmekülgsem multš. Keskmisesuurusega muld on esteetiliselt atraktiivne, sest see koosneb eraldi ning kergesti eristatavast kuldpruunist koorest. Lisaks on see efektiivne: osakeste väikese suuruse tõttu võimaldab pinnase tihedalt katta, hoides mullas niiskust ja temperatuuri. Seda tüüpi multši saab kasutada mis tahes suurusega taimede jaoks, see on ideaalne mitmeaastastele taimedele. Multš tuleb asetada vähemalt 5-7 cm paksuse kihiga ja igal aastal tuleb kihti uuendada, lisades vähemalt 1 sentimeetrise kihi, kuna multš laguneb aja jooksul, rikastades mulda huumusega.

 1. Kuidas säästa aias vett?

  Kuidas säästa aias vett?

  Vesi on kriitilise tähtsusega komponent aia hoolitsuses. Paratamatult pole see lõpmatu ressurss, mistõttu mõtiskleme sel korral, kuidas vett hoida ja selle kasutust tõhustada. Teadlik veekasutus on odavam sulle ning keskkonnasõbralik loodusele. Loe, kuidas vähendada oma aias kasutatavat vee kogust, koguda vihmavett ja kasta nii, et taimed oleks samuti rõõmsad.

  Loe edasi
  02.07.2019
 2. Võitlus taimehaigustega

  Võitlus taimehaigustega

  Aia hoolitsemine tähendab seda, et paratamatult tuleb aeg ajalt kokku puutuda erinevate haigustega, mis kimbutavad taimi. Decora Reklaamiosakond on kokku pannud lihtsad nõuanded, kuidas ära tunda ja ennetada taimehaigusi. Nagu inimestel, nii ka taimedel, on varakult avastatud haigust lihtsam ravida. Kõige lihtsam viis taime parimas vormis hoida on pakkuda talle alates istutamisest õnneliku kodu.

  Loe edasi
  02.07.2019
 3. Aprilli toimetused

  Aprilli toimetused

  Soojad päiksekiired paitavad ning hing ihkab loodusesse. Rohenäppude südamed puperdavad ja käed sügelevad. Aed ootab sinu tähelepanu ja hoolitsust. Varakevad on aeg, mil vaadata, kuidas taimed on talvitumise üle elanud. Ilmad võivad olla heitlikud, kuid arvatavasti saab esimesed seemned peenrasse külvata. Et jürikuu toimetused saaksid õigel ajal tehtud, tegime sulle väikese aiatööde meelespea. 

  Loe edasi
  12.07.2019
 4. Septembri toimetused

  Septembri toimetused

  Sügisesed korralikud aiatööd aitavad kevadel säästa aega ja raha. Korralik koristamine, istutamine ja rohimine sügisel tasuvad ennast kevadel kindlasti ära. Viljad valmivad ja aed täitub erinevate värviliste taimedega. Decora Reklaamiosakond kaardistas aias tegutsemisalad ning tõi välja ülesanded, mis kindlasti tegemist tahavad.

  Loe edasi
  15.08.2019
 5. Elupuu hooldus

  Elupuu hooldus

  Elupuu on väga populaarne hekitaim ja aiakujunduselement. Kaunistab aeda ka talvel, jäädes kenasti roheliseks. Kahjuks ei suuda kõik taimed ikkagi meie oludes elus püsida. Kõige sagedasemad põhjused – loomulik vananemine või haigus. Kui sinagi märkad oma elupuul mõnd ebatavalist sümptomit siis ei tasu kohe muretseda, sest tegemist võib olla loomuliku vananemise või ajutise murega. Võimalik, et kevade saabudes suudab ta sellega ilusti ise toime tulla. Kui aga asjad tunduvad kahtlased, saad juba alanud haiguse levikut edukalt tõkestada. Vaatame koos üle mõned sümptomid, kuidas aru saada, kas sekkumine on vajalik või ei.

  Loe edasi
  30.04.2020
 6. Ehita taimedele oma kodu

  Ehita taimedele oma kodu

  Kasvuhoone avab tee taimedeni, mille kasvatamist Eesti heitlik kliima ei soodusta. Lisaks maitsvatele köögiviljadele võid sinna sisse seada oluliselt nõudlikumad isendid nagu viinamarjad või arbuusid. Nagu kõik pikaajalised investeeringud nõuab seegi ost pikemat järelemõtlemist ja planeerimist. Kasvuhooneid on erinevate konstruktsioonide, suuruste ja lisadega. Püüa leida just selline, mis sobitub sinu aia iseloomuga, pakub piisavalt mugavust ning head elupaika taimedele.

  Loe edasi
  11.05.2020
Kirjuta oma arvustus
Hinda ja kommenteeri
Männikooremultš 7-30mm 50L